+90 530 931 85 40

Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyat Cam Filmi Uygulama Hizmetleri
Ücretsiz Keşif, Cam Filmi Fiyatları Ve Servis Bölgelerimiz İçin İletişime Geçiniz
Hemen Arayın

Güneş Kontrol Cam Filmlerimiz İle Birçok Avantaj Sağlayın!

Güneş Kontrol Cam Filmlerimiz İle Birçok Avantaj Sağlayın!

Güneş Kontrol Cam Filmlerimiz ile Birçok Avantaj Sağlayın!

Güneş kontrol cam filmi modelleri ile ev, iş yeri, ofis ve diğer yaşam alanlarınıza hem güçlü bir dekoratif tasarım hem de birçok açıdan avantaj sunuyoruz. Fazla güneş ışığının mekan içine girmesi rahatsız edici olduğu kadar başka yönlerden de zararlıdır. Güneş ışığını kesmek ve iç ortamı serin tutmak adına güneş kontrol cam filminin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bu konuda her türlü detayı hesaplamakta ve başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.

3M Güneş Kontrol Filminin Avantajları Nelerdir?

3M güneş kontrol filmleri özel yapıları nedeniyle güçlü bir güneş ışığı izolasyonu sağlamaktadırlar. Tüm mekanlarda geniş cam kullanımının arttığı görülmektedir. Estetik açıdan genellikle güzel duran bu tür bir kullanım aynı zamanda bazı problemleri de beraberinde getirmektedir.

Geniş camlar içeriye çok yoğun güneş ışığını çekerler. Bu hem insanların motivasyonlarını, gözlerini olumsuz etkileyebilmekte hem de mekan içindeki eşyaların renklerinin solmasına yol açmaktadır. Ortamın çok sıcak olması konforu azaltacaktır. Bununla beraber klima masrafı da bununla paralel olarak artış gösterir.

3M güneş kontrol filmleri ile ortam ısısı dengelenir, enerji tasarrufu sağlanır, renk solmalarına karşı önlem alınır ve yansıma sorunları azaltılır. Dekoratif olarak da güzel bir görünüm oluşturur.

Güneş ışığını geçirmeyen cam filmi yapısında metalik polyester içerir. Bu özelliği ile geniş camların çok yoğun güneş ışığı geçirmelerine engel olur. Güneş izolasyonu için ideal bir cam filmi çeşididir.

güneş kontrol cam filmlerimiz ile birçok avantaj sağlayın, güneş kontrol cam filmi, 3m güneş kontrol cam filmi avantajları özellikleri, 3m güneş kontrol cam filmleri, güneş ışığını geçirmeyen cam filmi, güneşi kesen cam filmi fiyatları, camdan gelen güneş ışığını kesmek, güneş izalasyonu,

Güneş Kesen Cam Filmi Fiyatları

Güneşi kesen cam filmi fiyatları için firmamız uygulama alanında keşif yapar. Kullanılacak malzemenin türü, müşteri tercihleri, ne kadarlık bir alanda uygulama yapılacağı gibi unsurlar fiyatı netleştirir.

Güneşi kesen cam filmi modellerimizi mat veya parlak olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca modellerde farklı desen seçenekleri de mevcuttur. Düz veya renkli olabildiği gibi başka desen çeşitleri de sunmaktayız. Her 3M cam filmi aynı derecede güneş ışığını kesmez; bunların güneş izolasyon oranları bulunmaktadır. Kaplama çiziklere karşı da dayanıklıdır ve uzun süre kullanıma uygundur. Güneş kontrol cam filmi uygulamalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar Puanı
Okuyucu Puanı
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
14 Haziran 2018
44 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN