+90 530 931 85 40

Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyat Cam Filmi Uygulama Hizmetleri
Ücretsiz Keşif, Cam Filmi Fiyatları Ve Servis Bölgelerimiz İçin İletişime Geçiniz
Hemen Arayın

Delikli Cam Filmi Nedir?

Delikli Cam Filmi Nedir?

Delikli cam filmi nedir sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse, dijital baskı teknolojisinin gelişmesiyle beraber ortaya çıkan ve PVC malzeme kullanılarak üretilen bir cam filmidir. Özellikle mahremiyetin sağlanması için kullanılan delikli cam filmi, uygulandığı yüzeyin görünümünü de bozmayarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Delikli cam filmi için kullanılan malzeme ince bir malzemedir ve delikli bir görünüme sahiptir. Delikli cam filmi nedir sorusu aslında daha çok delikli cam filminin sağladığı avantajların ne olduğuna dair düşünülmelidir. Malzeme üzerinde yer alan delikli görünümden kaynaklı olarak bu ismi alan cam filmi, arka kısmındaki yapışkan kısım sayesinde cama uygulanabilmektedir. Genel olarak geniş cam yüzeylerine uygulanan bu cam filmi, her boyuttaki camlara uygulanabilir özelliktedir.

delikli cam filmi nedir, renkli delikli cam filmi, delikli cam filmi yapan yerler, delikli desenli cam filmi, delikli cam filmi uygulaması, delikli cam filmi firmaları, delikli cam filmi fiyatları, delikli cam filmi online satış, ev için delikli cam filmi, ofis için delikli cam filmi, işyeri için delikli cam filmi, delikli cam filmi modelleri, delikli cam filmi çeşitleri, delikli cam filmi özellikleri, delikli cam filmi fiyatları, delikli cam filmi şirketleri, delikli cam filmi yapan firmalar, delikli cam filmi ustası, uygun fiyat delikli cam filmi, ucuz delikli cam filmi, istanbul delikli cam filmi, delikli cam filmi satışı, delikli cam filmi, delikli cam filmi toptan satış, delikli cam filmleri, delikli cam filmcisi, 3M Cam Filmi, Adalar Cam Filmcisi, Apartman Cam Filmi, Arnavutköy Cam Filmcisi, Ataşehir Cam Filmcisi, Avcılar Cam Filmcisi, Bağcılar Cam Filmcisi, Bahçelievler Cam Filmcisi, Bakırköy Cam Filmcisi, Başakşehir Cam Filmcisi, Bayrampaşa Cam Filmcisi, Beşiktaş Cam Filmcisi, Beykoz Cam Filmcisi, Beylikdüzü Cam Filmcisi, Beyoğlu Cam Filmcisi, Bina Cam Filmi, Büyükçekmece Cam Filmcisi, Cam Filmcisi, Cam Filmi, Cam Filmi Firmaları, Cam Filmi Kaplama, Cam Filmi Uygulaması, Cam Filmleri, Çatalca Cam Filmcisi, Çekmeköy Cam Filmcisi, Delikli Cam Filmi, Dükkan Cam Filmi, Esenler Cam Filmcisi, Esenyurt Cam Filmcisi, Ev Cam Filmi, Eyüp Cam Filmcisi, Fatih Cam Filmcisi, Folyo Kaplama, Gaziosmanpaşa Cam Filmcisi, Güneş Kontrol Cam Filmi, Güngören Cam Filmcisi, Hastane Cam Filmi, İş Yeri Cam Filmleri, İstanbul Cam Filmcisi, İstanbul Cam Filmi, İşyeri Cam Filmi, Kadıköy Cam Filmcisi, Kağıthane Cam Filmcisi, Kartal Cam Filmcisi, Kırılmayan Cam Filmi, Küçükçekmece Cam Filmcisi, Llumar Cam Filmi, Mağaza Cam Filmi, Maltepe Cam Filmcisi, Ofis Cam Filmi, One Way Vision Cam Filmi, Otel Cam Filmi, Pencere Cam Filmi, Pendik Cam Filmcisi, Plaza Cam Filmi, Renkli Cam Filmi, Resimli Cam Filmi, Rezidans Cam Filmi, Sancaktepe Cam Filmcisi, Sarıyer Cam Filmcisi, Servis Bölgelerimiz, Şile Cam Filmcisi, Silivri Cam Filmcisi, Şişli Cam Filmcisi, Sultanbeyli Cam Filmcisi, Sultangazi Cam Filmcisi, Suntek Cam Filmi, Tuzla Cam Filmcisi, Ümraniye Cam Filmcisi, Üsküdar Cam Filmcisi, Uygun Fiyat Cam Filmi, Uygun Fiyatlı Cam Filmleri, Vitrin Cam Filmi, Zeytinburnu Cam Filmcisi, Anadoluhisarı Cam Filmcisi, Binkılıç Cam Filmcisi, Cam Filmi, Delikli Cam Filmleri, Haseki Cam Filmcisi, Kocasinan Cam Filmcisi, Küçükbakkalköy Cam Filmcisi, Uygun Fiyat Delikli Cam Filmi, Dijital Baskılı Folyo

Gizlilik ve Mahremiyet

Delikli cam filmlerinin sağlamış olduğu mahremiyet özelliği sayesinde cam üzerine istediğiniz figürü uygularken aynı zamanda da dış ortamdan içerinin görünmesini engellemiş olursunuz. Bu sayede delikli cam filmlerinin uygulandığı cam, dışarıdan içeriyi göstermezken iç ortamdan dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Ayrıca uygulandığı camın üzerine figürlerin de uygulanması sağlamasından dolayı, camın estetik ve dekoratif görünmesini de sağlamaktadır.

Avantajları

Delikli cam filmleri, diğer cam filmi kaplamalarına benzer özelliktedir. Bu sebeple belirttiğimiz gibi delikli cam filmi nedir sorusundan ziyade Diğer cam filmlerine göre ne gibi faydaları vardır? üzerinde durulmalıdır.

Delikli cam filmleri, gizlilik ve mahremiyeti sağlamasının yanında güneş ışınları da belli bir oranda engelleyerek oramın ısısının korunmasını sağlamaktadır. Modern ve şık bir görünüm kazandıran delikli cam filmi, her türlü boyuttaki camlara uygulanabilir özelliktedir. Ayrıca dijital baskı teknolojisinin gelişmesi sayesinde kaliteli görsellerin figür olarak uygulanabilmesi de mümkündür. Bu sayede çok geniş yüzeylere uygulanarak reklam ve tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilmektedir.

Kullanım Alanları

Delikli cam filmleri, kullanım alanı olarak diğer cam filmi uygulamasına benzer özelliktedir. İşyeri ve ev gibi ortamlarda kullanılabilmektedir. Vitrin, cam binaların dışı ve banyo gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Delikli Cam Filminin Uygulanması

Delikli cam filmi, istenilen görselin üzerine basılmasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Fakat cam filminin uygulanması uzman cam filmcisi personeller tarafından yapılmalıdır. Siyah kısmının cama yapışması gerekmektedir ve uygulama sonucunda bir eğrilik olmamalı ve hava boşluğu kalmamalıdır. Aksi durumda cam filmi üzerindeki figür düzgün görünmeyecek ve dışarıdan bakıldığında rahatsız edici bir görünüme sahip olacaktır.

Yazar Puanı
Okuyucu Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
3M Cam Filmi, Adalar Cam Filmcisi, Apartman Cam Filmi, Arnavutköy Cam Filmcisi, Ataşehir Cam Filmcisi, Avcılar Cam Filmcisi, Bağcılar Cam Filmcisi, Bahçelievler Cam Filmcisi, Bakırköy Cam Filmcisi, Başakşehir Cam Filmcisi, Bayrampaşa Cam Filmcisi, Beşiktaş Cam Filmcisi, Beykoz Cam Filmcisi, Beylikdüzü Cam Filmcisi, Beyoğlu Cam Filmcisi, Bina Cam Filmi, Büyükçekmece Cam Filmcisi, Cam Filmcisi, Cam Filmi, Cam Filmi Firmaları, Cam Filmi Kaplama, Cam Filmi Uygulaması, Cam Filmleri, Çatalca Cam Filmcisi, Çekmeköy Cam Filmcisi, Delikli Cam Filmi, Dijital Baskılı Folyo, Dükkan Cam Filmi, Esenler Cam Filmcisi, Esenyurt Cam Filmcisi, Ev Cam Filmi, Eyüp Cam Filmcisi, Fatih Cam Filmcisi, Folyo Kaplama, Gaziosmanpaşa Cam Filmcisi, Güneş Kontrol Cam Filmi, Güngören Cam Filmcisi, Hastane Cam Filmi, İş Yeri Cam Filmleri, İstanbul Cam Filmcisi, İstanbul Cam Filmi, İşyeri Cam Filmi, Kadıköy Cam Filmcisi, Kağıthane Cam Filmcisi, Kartal Cam Filmcisi, Kırılmayan Cam Filmi, Küçükçekmece Cam Filmcisi, Llumar Cam Filmi, Mağaza Cam Filmi, Maltepe Cam Filmcisi, Ofis Cam Filmi, One Way Vision Cam Filmi, Otel Cam Filmi, Pencere Cam Filmi, Pendik Cam Filmcisi, Plaza Cam Filmi, Renkli Cam Filmi, Resimli Cam Filmi, Rezidans Cam Filmi, Sancaktepe Cam Filmcisi, Sarıyer Cam Filmcisi, Servis Bölgelerimiz, Şile Cam Filmcisi, Silivri Cam Filmcisi, Şişli Cam Filmcisi, Sultanbeyli Cam Filmcisi, Sultangazi Cam Filmcisi, Suntek Cam Filmi, Tuzla Cam Filmcisi, Ümraniye Cam Filmcisi, Üsküdar Cam Filmcisi, Uygun Fiyat Cam Filmi, Uygun Fiyatlı Cam Filmleri, Vitrin Cam Filmi, Zeytinburnu Cam Filmcisi
05 Nisan 2018
93 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN