+90 530 931 85 40

Sosyal Medyada Biz}

Uygun Fiyat Cam Filmi Uygulama Hizmetleri
Ücretsiz Keşif, Cam Filmi Fiyatları Ve Servis Bölgelerimiz İçin İletişime Geçiniz
Hemen Arayın

Delikli Cam Filmi

delikli cam filmi, delikli cam filmi çeşitleri, delikli cam filmi özellikleri, delikli cam filmi fiyatları, delikli cam filmi şirketleri, delikli cam filmi yapan yerler, delikli cam filmi yapan firmalar, delikli cam filmi ustası, uygun fiyat delikli cam filmi, ucuz delikli cam filmi, istanbul delikli cam filmi, delikli cam filmi satışı, delikli cam filmi toptan satış, delikli cam filmleri, delikli cam filmcisi,Delikli Cam Filmi

PVC kaynaklı olarak üretimi yapılan delikli cam filmi dijital baskı çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Arka tarafında yer alan yapışkanlı fon sayesinde camlara uygulanması kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ama kolay bile olsa bir usta tarafından yapılması en sağlıklı seçenektir. Cama tam uyum göstermesi amacıyla ve yapılan baskının üzerinde yer alan logo ve görsellerin gösterişli ve ışıltılı görünmesi amacıyla yapışkanın olmadığı ön yüzey beyaz renkli olarak üretilmektedir. Malzemenin ince ve delikli yapıya sahip olması nedeni ile iç taraftan dış tarafın görünmesi mümkündür. Çoğunlukla geniş yüzeye sahip camlarda uygulanmaktadır

Delikli cam filminin uygulanması ile mahremiyet, kullanılan mekânlarca sağlanmış olmaktadır. Delikli cam filmleri için uygulanan reklam uygulamaları son zamanların en çok tercih edilen faaliyetlerinin başında gelmektedir.

Cam Filmi Çeşitleri

Delikli cam filmleri çeşitleri hangi amaçla kullanılacaksa ise öncelik olarak o kullanım alanına göre modelin belirlenmesi gereklidir. Çünkü delikli cam modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Model konusunda asla bir sınır bulunmamaktadır. Bunun nedeni dijital yöntemi ile istenilen modelin bu filmler üzerine uygulanma potansiyelini olmasıdır. Burada en önemli husus model ve mekanın uyumu olmaktadır. Firmalar ve diğer kuruluşlar topluma kendilerini kabul ettirme ve hizmet alanını genişletmek için delikli cam filmi modellerine karar verirken firmaların hizmet alanına en uygun modelin belirlenmesinde avantaj olduğundan bahsedilebilir.

Cam Filmi Kullanım Alanları

Bu delikli film uygulamaları dijital reklam uygulama alanları olarak kullanılabilmektedir. Bu uygulamanın yapıldığı camlar ebat olarak oldukça büyük camlardır. Buda reklam faaliyetlerinin bu camlar üzerinde rahatlıkla yapılmasına zemin sağlamaktadır. Ayrıca tasarruf amacı da unutulmamalıdır. Cam filmi kullanım alanları bu şekildedir.

Cam Filmi Avantajları

Cam filmi avantajları ise şu şekildedir;

  • Gizliliğin korunması ve insanların rahatsız edici bakışlardan korumaktadır.
  • Günesin etkisinden arınmış gölge alanlar oluşmaktadır.
  • Dışarıdan içeri görünmezken, içeriden dışarı rahatlıkla görünebilmektedir.
  • Dükkânlar kendi reklamlarını buralara rahatlıkla yaptırabilmektedir.
  • Daha hoş ve modern görünümlü yapılar meydana gelmektedir.
  • Mağaza Vitrinlerinde sıkça karşılaştığımız reklamlı filmlerin ta kendisidir.